Pozor, agresívny Robo na obzore!

Autor: Andrej Mikula | 26.2.2014 o 0:32 | (upravené 26.2.2014 o 13:06) Karma článku: 16,47 | Prečítané:  2853x

Tento víkend bol pre celé Slovensko dôležitý! Veľmi dôležitý a zásadný z ohľadu jeho budúcnosti. Možno bol zatiaľ ten najdôležitejší v roku 2014. Pýtate sa prečo? Tak čítajte ďalej, je to jednoduché.

Róbert Fico, ktorý sa chváli tým, že športuje každý deň sa totiž ako všetci určite viete zranil. A tu prichádzame tomu celému na kĺb. Človek, ktorý každý deň športuje a zrazu sa zraní môže prísť jednoducho až do stavu zúfalstva a beznádeje. Minimálne je podráždený a dáva to najavo. Sám viem o čom hovorím, keďže aktívne športujem a mám operované už obe kolená a potvrdené to mám aj zo svojho okolia.

Náš ´´milý´´ hranatý pán premiér preto môže byť v nasledujúcich týždňoch nevrlý (čo býva často aj tak), čo by sa malo zobraziť v neposlednom rade aj v komunikácii s médiami. Toto by mohla byť šanca, ako by sa mohli ešte pred voľbami pohnúť ľady. Hádam si konkurenti achilovky neodtrhnú a budú vedieť túto potenciálnu príležitosť využiť. A čo zostane Robovi? Sú asi len dve možnosti. Buď si začne robiť radosť hriešne drahými nákupmi na internete, alebo začne piť. Neviem čo je pravdepodobnejšie, uvidíme.

Jasné, však je, že slovenské babky (česť výnimkám), pre ktoré je po Mečiarovi ďalším miláčikom ho budú voliť, aj keby si odtrhol obe achilovky a do médií sa vyjadroval iba vo vulgarizmoch. Mysleli by si totiž, že to nepovedal a že to len oni majú slabé baterky v strojčekoch na ušiach, ktoré im vytvárajú takéto vuárne zhluky zvukov. Ale tá hlavná skupina voličov by mohla konečne vidieť jeho skutočnú tvár, ktorú tak rád skrýva. Je to síce len dedukcia, ale možné je všetko. A achilovka sa tak dlho hojí... karma je sviňa Robo:)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan, Sagan a opäť Sagan. Chlapec bez nervov je tretí raz majstrom sveta

Pre mňa je to neuveriteľné, výnimočné, vravel slovenský cyklista.

ŠPORT

Čo všetko sa stalo, aby zo Sagana bola superstar

Začínal na sestrinom bicykli, teraz zarába milióny ročne.


Už ste čítali?